رزومه Milad Rahimi

لینک رزومه : 

https://www.trover.com/u/estekhdam

رزومه میلاد علیدوست | جابینجاjobinja.ir › cvr
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - درباره‌ی من. امریـه دانشــگاه تهران در قســمت دبیرخانه هستم . برای شیفت عصر یا روز های تعطیل به دنبال کار پاره وقت میگردم .

رزومه آنلاین میلاد | کاربومkarboom.io › resume
سخت افزار و شبکه. ، کار اموز. ، کارشناس. نقاط قوت رفتاری. انعطاف پذیری. تعهد و انگیزه خدمت. حل مسئله و تصمیم گیری. خلاقیت و نوآوری. مدیریت فشار و استرس .

رزومه مدیریت وب سایت - مستر میلادmr-milad.ir › رزومه-مدیریت-وب-سایت
با سلام من میلاد میرزایی هستم ، 20 ساله زاده در تهران. بنده از سن ده سالگی گرایش شدیدی به کامپیوتر پیدا کردم و تا دبیرستان با همین رشته آن را دنبال کرده و پیگیر .

رزومه میلاد رضائیcvbuilder.me › resume
میلاد رضائی. مهندس عمران. اطلاعات تماس. ایمیل: minimum.milad@gmail.com. موبایل: (+۹۸)۹۱۶۰۹۴۰۴۶۴. متولد: ۱۳۶۶/۵/۲۷. وضعیت سربازی: پایان خدمت. سوابق تحصیلی .

رزومه علمی آقای مهندس میلاد مبارکی نوین - صفحه اختصاصیwww.civilica.com › .
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - رزومه علمی آقای مهندس میلاد مبارکی نوینمدرس و مشاور ارشد رشته شهرسازی.

رزومه علمی آقای دکتر میلاد واحدی - سیویلیکاwww.civilica.com › Person-6802=آقای-دکتر-میلاد-واحدی
آقای دکتر میلاد واحدی. Doctor Milad Vahedi. مدیریت مجموعه شرکت روشن نگاه. http://www.civilica.com/Person-6802.html. کد محقق - Researcher ID: 6802 .

رزومه میلاد صادقی - راکتroocket.ir › resume
بنده درحال حاضر مشغول به تحصیل بوده و درحال کار در گروه برنامه نویسی رایاپیشرو میباشم و درحال حاضر پیشرفت خوبی در زمینه فریموورک لاراول و کتابخانه های جاوا .

میلاد باقری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › میلاد_باقری
میلاد باقری پس از حضوری ناموفق در پارس جنوبی جم به تیم مس کرمان پیوست و در طول دو فصل ۴۵ بار در خط دفاعی مس به میدان رفت.قامت بلند میلاد و قدرت بدنی بالای .

تصاویر فوق العاده جذاب میلاد کی مرام” و بیوگرافی وی - نمناکnamnak.com › میلاد-کی-مرام.p50916
 رتبه: ۴٫۸ - ‏۱۸۱ مرور
میلاد کی مرام و بیوگرافی میلاد کی مرام و عکس های میلاد کی مرام و میلاد کی مرام در دورهمی و کودکی Milad Keymaram را در نمناک ببینید.

رزومه – میلاد قنبری جلفاییmiladghj.ir › resume
1396. آغاز استارتاپ کیکارو. www.cakearo.com. سایت سفارش و طراحی آنلاین کیک و دسر. 1397. طراحی سایت کارخانه روغن بهار با برند آروافود. arvafood.ir. 1397.

رزومه سید میلاد اسلام زادهmiladke.blogfa.com › post
رزومه سید میلاد اسلام زاده. خلاصه توانمندیها: - بیش از هجده سال تجربه در داخل و خارج از کشور در حوزه روابط عمومی، تبلیغات و رسانه. - بیش از هشت سال پیشینه تولید و .

رزومه میلاد حسین خانی در وبسایت کارنیک – رزومه میلاد حسین .miladhoseinkhani.mykarnik.com
رزومه میلاد حسین خانی در وبسایت کارنیک. . درباره من. بزودی اطلاعات خودم را تکمیل خواهم کرد. دریافت رزومه. سن 23; محل ست تهران; آدرس تهران; ایمیل .

میلاد صادقی - فرادرسfaradars.org › instructors › milad-sadeghi
میلاد صادقی کارشناس علوم کامپیوتر از دانشگاه پیام نور و علاقمند به گرافیک نیز هستند. زمینه‌ های پژوهشی، آموزشی و مهارت‌ های ایشان شامل: ایده پردازی و مدل سازی .

رزومه میلاد نوری - Atboxatbox.io › milad.nouri › resume
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - درباره‌ی من. برنامه نویس وب از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۸. برنامه نویس موبایل از سال ۱۳۹۰ تا کنون. مدیرعامل و موسس شرکت توکان‌تک. موسس اپلیکیشن پونز .

بیوگرافی میلاد محمدی بازیکن سرعتی فوتبال + عکس - .www.sarpoosh.com › milad-mohammadi970306
چکیده ای از بیوگرافی میلاد محمدی: نام کامل: میلاد محمدی کشمرزی. زمینه فعالیت: فوتبالیست. تولد: ۷ مهر ۱۳۷۲. زادگاه: تهران، ایران. قد: ۱٫۷۴ متر. پست: مدافع کناری، .

میلاد کی مرام | ماجرای ازدواج میلاد کی مرام + بیوگرافی - شمانیوزwww.shomanews.com › 946344-میلاد-کی-مرام-ماجرای-ا.
۴ روز پیش - میلاد کی مرام در یکی از زیباترین شهرهای ایران بندر انزلی متولد شده است وی یکی از بهترین شاگردان کلاس های بازیگری مسعود کیمیایی بوده است .

میلاد کی مرام| ماجرای ازدواج + بیوگرافی و تصاویر - مستقل .www.mostaghelonline.com › بخش-گوناگون-120 › 625.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - میلاد کی مرام متولد 4 اردیبهشت 1364 در بندر انزلی، بازیگر است.

میلاد کابلیteachers.iauo.ac.ir › kaboli
سامانه اختصاصی اساتید,دانشگاه آزاد اسلامی واحد امیدیه,سایت اختصاصی میلاد کابلی,بیوگرافی، برنامه هفتگی، دانلود . دریافت رزومه. نام : میلاد, نام خانوادگی : کابلی .

رزومه میلاد قاضی زادهghazizadeh.nkums.ac.ir
ارتباط با مندریافت رزومه. درباره من. سلام! من میلاد قاضی زاده هستم طراح وب، طراح گرافیک و تحلیلگر بانک های اطلاعاتی. از سال 86 برنامه نویسی میکردم و از سال 91 .

فرم رزومه سید میلاد کوثری - سازه 808civil808.com › default › files › field › file › profile_2939
PDF
١. هبانم یکتا مهندس هستی. رزومه کاری. -1. مشخصات فردی. : نام پدر: سید یوسف. نام مستعار: -. نام و نام خانوادگی: سید میالد کوثری نظامی. شماره شناسنامه: م. حل تولد: رشت.

رزومه - میلاد امیریmiladamiri.ir › رزومه
رزومه. میلاد امیریرزومه. روزهایی که گذشت… این گونه بوده ایم! چند خطی برای شما. سفری در زمان. من میلاد امیری، متولد 1370موسس شرکت لیدوماتریپ هستم. می خوام یه .

بیوگرافی میلاد کی مرام و همسرش +ماجرای ازدواج , گفتگو و .ariapix.net › milad-keymaram-instagram-photo-biograp.
۵ روز پیش - بیوگرافی و زندگینامه میلاد کی مرام بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 4 اردیبهشت ماه 1364 در بندر انزلی می باشد و هم اکنون 35 سال سن دارد.

رزومه ساز - ICV - میلاد فتوحی - هلدینگ دانش‌ بنیان گسترش طراinoti.com › Company › Product › رزومه ساز - ICV
میلاد فتوحی مشاور و کارشناس هلدینگ دانش بنیان - GTNA اولین و بهترین ارائه دهنده‌ کارت ویزیت الکترونیک - EBC و تنها ارائه دهنده کد‌های اختصاصی - USSD در دنیا .

بیوگرافی و عکس ها و ورود به سایت شرط بندی میلاد حاتمی و .enfejar.vip › سایت های شرط بندی
۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - میلاد حاتمی یکی از شاخ های اینستاگرام است و ما در این مقاله به بررسی بیوگرافی وی خواهیم پرداخت. لینکس مستقیم سایت میلاد حاتمی در این مقاله .

میلاد رضائی - دانشگاه صنعتی امیرکبیرaut.ac.ir › میلاد رضائی
میلاد رضائی. استادیار دانشکده مهندسی مواد و متالورژی گروه آموزشی فرآیندهای ساخت. دریافت رزومه English. پست الکترونیک: miladrezaei aut.ac.ir. h-index: شماره تماس .

صفحه اصلی - وب سایت رسمی میلاد نیکپور | مشاور و مدرس .m-nikpoor.ir
وب سایت رسمی میلاد نیکپور | مشاور و مدرس بازاریابی و فروش. کسب و کار خود را توسعه دهید میلاد نیکپور مشاوره، مدرس و راهبر فروش و بازاریابی مشاهده رزومه.

میلاد زنده نام - آکادمی هنرهزاره (میلنیوم)honarehezare.ir › میلاد-زنده-نام
خانه; میلاد زنده نام. میلاد زنده نام. بیوگرافی. فعالیت ها. بیوگرافی. فعالیت ها. درباره ما. آکادمی میلنیوم (هنر هزاره) فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ با هدف ارتقاء سطح کیفی .

میلاد سعدآبادی - شرکت رتبه بندی اعتباری برهانbcr.ir › manager › rating › saadabadi
میلاد سعدآبادی. عضو کار گروه رتبه بندی. متولد سال ۱۳۶۵ در ایران ملیت: ایرانی شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۳۰۰۶۰ m.sadabadi@bcr.ir. دریافت رزومه کامل. منو کاربری.

وبسایت مهندس میلاد مقصودیmiladmaghsoudi.ir
وب سایت مهندس میلاد مقصودی مولف و محقق صنعت . در این بخش با کلاس هایی که باعث می شود شما دیگر دنبال کار و رزومه دادن نباشید آشنا خواهید شد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها